Eşya Depolama

Eşya depolama seçenekleri sunan şirketimiz her geçen en etkili yöntemler sunarak, sizlere gerçek anlamda başarılı hizmet vermeye devam etmektedir. Etkili seçenekler sunan şirketimiz ile her an görüşme yaparak sorunlarınızı çözmeye devam edebilirsiniz.

Eşya depolama hizmetinde güvenli depolarımızda ürünlerinizi korumaya devam ediyoruz. Bu işlem en baştan sonuna kadar güven gerektiren bir işlem bütünüdür. Eşyaların gerçek olarak teslim edildiği bir sitem ile hareket etmektedir.

Eşya depolama yapan firma gerekli olan özveriyi göstermez ise maddi ve manevi anlamda zarar görmesi söz konusu olur. Fakat profesyonel olarak çalışma anlayışını benimseyen bir firma tüm detayları göz ederek çalışma sergiler. Bu da sizler için muhteşem bir hizmet bütünü oluşturur.

Ev eşyası depolama seçenekleri sunan şirketimiz hizmet ağı ile sizlere yardımcı olmaya ve sorunlarınızı çözmek adına yenilikler sunmaya devam ediyor. Şirketimiz, genel anlamda müşteri memnuniyetini sağlamak için depolarda yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile ön plana çıkmaktadır. Firma olarak en titiz çalışma yöntemlerini tercih ediyoruz. Düzenli depolama sistemimiz haricinde ilaçlama ve dezenfekte işlemlerinde de eşyaların tüm giriş ve çıkışlarında gerçekleştirmekteyiz. Depolar sürekli olarak havalandırılmaktadır.

Eşya depolama hizmetinde, saklanacak olan eşyanızın güvenliği son derece önemlidir. Bunun yanında depoların gerekli olan şekilde havalandırılması gerekir. Nem ve rutubet gibi durumlar eşyalarınıza zarar verebilir. Bunların denetlemesi yapılarak eşyaların sözleşmeye geçirilir.

Yazımızda Neler Var?

Eşya Depolama Firması

Eşya depolama konusunda uzman kadromuz ile özenli hizmet anlayışı sunarak sizler için etkili seçenekler ve kaliteli hizmetleri değerlendirmeye devam ediyoruz.

Eşya Depolama Firması
Eşya Depolama – Koltuk
Eşya Depolama
Eşya Depolama – Şifonyer

Bilindiği gibi bu süreç için deneyimli ekip ile hareket etmek gerekiyor.  İlk aşamada personel kadrosunun nakliye konusunda uzman olması son derece önem teşkil etmektedir. Tüm personel kadromuz, gösterdiği başarılı hizmet sayesinde sizler için en uygun işlemleri yapmaya devam etmektedir.

Eşya depolama işlemlerinde, eşyaların saklanması kadar depoya getirme aşaması da son derece önem teşkil ediyor. Firma olarak eşyaları depolarda sakladığımız süreç için güvence altına almış oluruz. Bu sigorta kapsamında eşyalarınızı korumak için paketleme işlemlerini de biz üstleniyoruz.

Şirketimiz her zaman için müşteri memnuniyetini ön plana almaktadır. Müşterinin memnun olması, bizim işimizi iyi yaptığımızı gösterir. Düzenli olarak çalışma anlayışı sergileyerek, sizlere en iyi hizmeti en sorunsuz şekilde sunmaya devam ediyoruz. Eşyalarınız düzenli olarak gerekli olan işlemlerden geçmektedir. En iyi hizmeti sorunsuz bir şekilde almak sizler için son derece basit bir hale gelmektedir.

İşin uzmanı personel kadromuz, eşyalarınıza asla zarar vermez bu şekilde gerekli olan çalışmaları sorunsuz bir şekilde yapar. Bütün eşyalarınız en güvenli şekilde depolarınıza getirilmesi sağlanır. Bütün müşteriler, en köklü firmalardan biri olan bizi tercih ettikleri için hiçbir zaman pişmanlık duymazlar. Özenli bir çalışma sergilemekteyiz. En iyi eşya depolama firmasıyız.

Eşya Depolama Firması Nasıl Seçilir?

Eşya depolama karar alan bir kişi için en önemli soruların başında eşya depolama firması nasıl seçilir sorusu yer almaktadır. Depolama hizmeti almak için kesinlikle eşya depolama sözleşmesi yapmak gerekiyor. Bu sözleşme alınacak hizmetlerin tamamını kapsamalıdır. Aksi halde istenmeyen durumların ortaya çıkması mümkündür.

Eşya Depolama
Eşya Depolama – Araç İçi

Depolama işlemi öncesinde yapmanız gerekenlere biri de kesinlikle depoları fiziki olarak görmektir. Bunun en önemli nedeni deponun fiziki şartlarının elverişli olup olmadığını, eşyalarınızın zarar görmemesinin mümkün olup olmadığını görmenizdir. Eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için tüm şartları değerlendirmeniz gerekiyor.

Eşyalarınızın güvenliği için depoların güvenlik sistemleri son derece etkin bir değer taşıyor. 7/24 güvenlik kamerası olması bu anlamda son derece önemlidir. Aynı zamanda yangın ve sel gibi doğal afetlere karşı gerekli olan önlemlerin sorunsuz bir şekilde alınmış olması gerekir.

Kiralık eşya depolama işlemlerinde sadece size özel bir alan sağlanması son derece önemlidir. Ekibimiz bu anlamda hassas çalışmalar sergiliyor. Oldukça geniş eşya depolama alanları sayesinde sizler için gerekli olan alanı sizlere tahsis ediyor. Bu anlamda yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmektir. En kısa süre içinde sizlere geri dönüş sağlanarak gerekli olan işlemler aktarılır.

Eşya depolama ve evden eve nakliyat hizmeti veren firma olarak uzun zamandır sizlerin yanında olmaya ve çözüm önerilerini sunmaya devam ediyoruz. Bizi tercih etmeniz halinde herhangi bir sorun olmadan işlemlerinizi en iyi şekilde devam ettiriyoruz. Başarılı ve güvenilir seçenekler hakkında bilgi almak için sitemizi de takip etmeye devam ediniz.

Eşya depolama konusu, her ne kadar ilk olarak basit bir işlem gibi düşünülse de eşyaların korunması, onların başlarına zarar gelmemesi, ilaçlanması gibi konular son derece önemlidir. Firmamız sadece ev eşyası değil, ofis eşyalarınızı da muhafaza eder. 7/24 havalandırma sistemi sayesinde eşyalarınızın rutubet yapmasının önüne geçilmiş olur.

Eşya Depolama Fiyatları

1+1 Ev Eşyası Depolama Ücreti : 250 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama Ücreti : 350 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama Ücreti : 450 ₺

Ev Depolama Ne İçin Gereklidir?

Ev depolama işleminin ihtiyaç olabileceği pek çok durum karşımıza çıkabilir. Çok farklı nedenler insanları eşya depolamaya itebilir. Sadece ev eşyası değil aynı zamanda işe yeri ya da farklı firmalar ait eşyaların da depolanması gerekir. Bu anlamda eşya depolamak için gerekli olan nedenleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Evlerimiz ya da iş yerlerimizde eşya miktarı çok fazla olması halinde o eşyaları koyacak herhangi bir alan bulamayabiliriz.
  • Ev ya da ofis değişimi bu ihtiyaç fazlası olan eşyaların saklanması gerektiği gerçeğini ortaya çıkar.
  • Bazı durumlarda uzun zamandır saklanan ve manevi değeri olduğu düşünülen eşyalar atılmak istemez. İnsanlar bunları ömür boyu saklamak istese de evlerinde yer olmadığı durumlar olabilir.
  • Dönemsel olarak başka bir yere taşınacak olmamız halinde eşyalarımızı belli bir  yerde saklamamız gerekir.
  • Yeni evlenecek olan çiftler, ev almadan eşya alması halinde eşyaların belli bir alanda saklanması gerekir.
  • Bazı ofisler arşiv için yeterli alana sahip olmayabilir. Bunun için ekstra bir alana ihtiyaç olur.
  • Organizasyon ve fuar işlemlerinde ofis kiralanması yerine depo kullanmak daha mantıklı bir karar olabilir.

Eşya depolama Hakkında Merak Edilenler

Eşya depolama hizmeti nasıl yapılır?

Depolama hizmeti için ilk olarak paketleme işlemi yapılır. Tüm eşyalar, kendi yapılarına uygun olarak bir şekilde ambalajlanır ve bu şekilde depolama yapılır. Depolarda,  kişilere özel alanlar vardır. İstenen sürede depolama işlemi yapılmaktadır. Eşya depolama sürecinde depolar sürekli olarak havalandırılır. Aynı zamanda tüm güvenlik önlemleri sürdürülür.

Eşya depolama fiyatları ne kadar?

Fiyatlandırma eşya sayısına ve kiralanan deponun büyüklüğüne göre değişim gösterir. Ortalama olarak belirlenen fiyat oldukça uygundur. Aylık olarak depolama fiyatları, uzun süreli depolama ihtiyacı halinde daha uygun fiyata getirilmektedir. Depolama hizmeti için uzun süre tercih etmeniz daha avantajlı olur.

Neden Sizi tercih etmeliyim?

Firmamız uzun zamandır vermiş olduğu kaliteli hizmet seçenekleri sayesinde güven açısından sorun teşkil etmeden faaliyetlerine devam ediyor. Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmet veren ekibimiz son teknoloji ile denetim ve kontrol sağlamaktadır.

Eşyaların muhafaza edilmesi sayesinde koku, rutubet ve nem gibi etkilerin önüne geçilir. Tüm bunların yanında 7/24 güvenlik kameraları devrededir. Özel bir anahtar size teslim edilir. Sel ve yangın gibi doğal afetlere karşı tüm önlemler alınmıştır. Eşyalarınız sözleşme ile hakkınız korunacak şekilde güvence altınadır.

Eşya Depolama Hizmeti Alan Müşterilerimiz

Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Eşya Depolama – Salon

İstanbul’da ikame ediyorum. Evim çok küçük fakat benim için manevi değeri çok yüksek olan çok sayıda eşyam var. Bunların çoğu kütüphane şeklinde ve evimde yer yok.  Satmak istemediğim için bunları saklamak istedim ve bu firmayı buldum. Uzun süreli bir anlaşma yaptım ve gayet iyi iş çıkardılar. Fiyatlar zaten çok uygun.

⭐⭐⭐⭐⭐  Orkun SEVER ( Esnaf )

Büyük bir beyaz eşya firmam var. Eşyalarımın büyük bir bölümü saklama konusunda sıkıntı çekiyorum. Depolamak için en uygun fiyatlı ve kaliteli yeri aradım. Arkadaşlarım Üçeller Nakliyat  firmasını önerdiler. Onlar için de çok iyi deneyim olmuş. Eşyaları da firma taşıyor gerçekten çok iyi iş oldu.

⭐⭐⭐⭐⭐  Selim DERMANLAR ( Beyaz Eşya Mağaza Sahibi )

Evden çıkartıldım ve yeni ev bulana kadar arkadaşımda kalacağım. Ama çok fazla eşyam vardı. Bunları saklamak için uygun fiyatlı bir yer aradım ve bu firmayı buldum. Oldukça uygun bir fiyata anlaştım, yeni eve çıkınca tekrar taşıyacağım.

⭐⭐⭐⭐⭐  Pınar ANLAKAN ( Öğrenci )