Şehir İçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

   Çeşitli gereksinimlerden dolayı ortaya çıkan nakliyeci arzı ile gelişen sektördeki yerini geliştiren firmamız acil evden eve nakliyat hizmeti dahil pek çok taşımacılık alanında görevlerini en kaliteli bir şekilde idame ettirmektedir. Eşya sayısı ve kapasitesi her ne olursa olsun taşıması yapılacak olan tüm malzemeler ayrı ayrı kategorilendirilir ve çok daha güvenli olarak yer değiştirilmesi için o olanda uzman bir personel tarafından ayrıştırılır – paketlenir ve yükleme tırına aktarılır. Buna şöyle bir örnek verebiliriz; örneğin evinizi şehiriçi nakliyat ile bir yerden bir başka yere taşıyacaksanız sizin her odanız için uzmanlaşmış ayrı bir personel vardır. Mutfak malzemelerinin hızlı ve güvenilir olarak ayrıştırılmasını sağlayan personel ile standart salon – oturma odası mobilyalarınızı taşıyan personeller ayrıdır. Siz elinizi bile çizilme – kırılma olasılığı bulunan tüm alet, mobilya, mutfak eşyalarınız o alandaki uzman personelce ayrıştırılır ve paketlenir. Böylece üstün kaliyete sahip bir nakliye işlemi başlamış olur.

Kaliteli Kolileme ve Paketleme

Eşya taşıma firmaları arasında artan rekabet ve nakliyat işlemleri sırasında belirtilen istekler neticesinde gelişen nakliye sektörü teknolojiye ayak uydurmaya başlamış ve bu sayede asansörlü özel kamyon – tırlar ile yüksek binalarda çok daha hızlı ve güvenli eşya taşıma işlemini yapmaya başlamıştır. Bu hizmete ek olarak en çok ihtiyaç duyulan kaliteli kolileme ve paketleme işlemleri ev / iş yeri sahibini yormadan yapılabilmektedir. Kırılma olasılığı yüksek olan her türlü ev eşyası, mutfak eşyası ya da elektrikli – elektronik cihaz ve ekipmanların korunması arttırılmış ve her türlü çizilme, darbe, kırılma ihtimalleri ortadan kaybolmuştur. İsteğe göre parça eşya taşıma hizmetleri, eşya ambalajlama ve paketleme hizmetleri, eşya depolama ya da piyano taşımacılığı gibi tekil hizmetler de verilebilmektedir.

Sadece Ev Değil

Bireysel ve kurumsal müşterilerden doğan ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda artık sadece ucuz evden eve nakliyat hizmeti verilmemekte fuar taşımacılığı, para kasası taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, eşya depolama hizmetleri gibi ek hizmetler de verilmeye başlanmış ve böylece müşteri portföyü geliştirilmiştir. Okul – Dershane taşımacılığı, Ofis – Büro taşımacılığı, Villa taşımacılığı gibi sektörel bazda gelişen istekler doğrultusunda nakliyat alanında da pek çok değişiklik ve yenilik yapılmış olup her taşımacılık hizmeti kendi içerisinde gelişerek yeni taşıma ekipmanları, farklı koli tasarımları, özel ambalaj ve koruyucu eşya malzemeleri bulundurmaktadır.

Şehir içi - Şehir dışı Fark Etmeden

Eskiden pek çok müşteri sadece güvenilir evden eve nakliyat için taşımacılık hizmeti veren İstanbul nakliyat firmaları veya diğer illere ait nakliyat firmalarını araştırırken artık bu hizmet ve diğer hizmetler şehir içi – şehir dışı hatta uluslar arası nakliyat hizmetlerini dahi bulabilmek çok kolaylaşmıştır. Sahip olunan alanında uzman profesyonel ekibi ile anlaşılan gün ve saatte adresinize gelen firma elemanları artık müşteriye hiçbir zahmet bırakmadan ev ya da iş yerindeki tüm çekmeceler dahil eşyaların tamamını her eşyaya ayrı özel olarak tasarlanmış paketleme – kolileme yaparak yine firmanın kendi yükleme asansörünü yerleştirmekte ve sadece birkaç dakika içerisinde asansörde bulunan tüm eşya ve ekipmanlar nakliyat tır ya da kamyonuna güvenle aktarılmaktadır.

 

Teknik Bilgiler