Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

 

   Ofis taşımacılığı gerek içeriği gerekse de güvenlik nedeniyle evden eve nakliyat hizmetinden ayrı bir kategoride yer almaktadır. Konusunda uzman ekip, planlama kabiliyeti, güvenli taşımacılık ve nakliye sigortası gibi hizmetleri en üst kalitede sunabilecek ofis taşımacılığı firmaları arasından değerlendirme yaparken, sahip olduğu ekipmanlara ve referanslarına özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Ofis Taşımacılığı Hizmeti Nedir?

   Ofisinizi taşımayı düşünüyorsunuz ancak işleriniz aksamadan hızlı ve güvenli bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız, size bu konuda sadece ofis taşımacılığı hizmeti sunan firmalar yardımcı olabilir. Ofis taşımacılığı hizmeti içerisinde taşınma sürecinin planlanması, mobilya ve elektronik eşyaların sökülerek ambalajlanması, değerli evrak ve dosyaların paketlenmesi, güvenli bir şekilde taşıma işleminin tamamlanması yer almaktadır.

Hangi Ofis Taşıma Firmasını Seçmeliyim?

   Ofis taşıma fiyatları içerisinde bütçenize en uygun olan firmayı seçmek önceliğiniz olsa da taşıma hizmeti hususunda uzman, yeterli ekipmanı ve profesyonel ekibi olan bir firmayı seçmeniz en doğrusudur.  İstanbul ofis taşıma firmaları arasında araştırma yaparak firmaların referanslarını incelemeli, firmalardan bir ön görüşme talep etmeli ve size ne kadar sürede, hangi ekipmanlar ile hangi hizmetleri sunacaklarını açıkça belirtecekleri bir fiyat teklifi sunmalarını istemelisiniz.

Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Ön Görüşme ve Teklif

   Örneğin Şişli ofis taşımacılığı ya da Mecidiyeköy ofis taşımacılığı firması ihtiyacınız var ve bununla ilgili araştırma yaparak 3-5 firma seçtiniz. Bu firmalar ile iletişime geçtiğinizde ilk olarak bir ön görüşme talep edeceklerdir. Ofisinizde gerçekleştirilecek bu ön görüşme ile ofis taşıma hizmetinin ne zaman ve nereye gerçekleştirileceği, taşınacak ofis mobilyası, elektronik cihaz, değerli evrak ve dosyaların miktarı belirlenerek size sunacakları tüm hizmeti, hizmetin gerçekleştirileceği tarihi, taşıma süresi, nakliye sigortası ve ofis taşıma fiyatını içeren bir teklif sunacaklardır.

Sözleşmenin İmzalanması ve Planlama

   Size gelen teklifler arasında bir firma ile anlaşma sağladığınızda taşıma sözleşmesi imzalamanız sizi bir çok konuda güvenceye alacaktır. Sözleşmenin imzalanmasının ardından ofisteki işlerinizin aksamaması için ilk ve en önemli adım taşınma sürecinin planlanması olacaktır. Zaman planlamasının dışında taşınma için gerekli ekipman ve uzman personelin de belirlenmesi oldukça önemlidir.

Ofisin Taşınma Süreci

   Ofis mobilyalarınız zarar görmemesi için profesyonel ekip tarafından sökülüp ambalajlanarak taşınacak, elektronik cihazlarınız yerlerinden sökülerek zarar görmeyecek bir şekilde paketlenecek, değerli evraklarınız var ise özel kasaya yerleştirilecek, dosya ve evraklarınız karışıklığa yer vermeyecek şekilde kolilere yerleştirilecektir. Yeni adresinize vardığınızda ise konusunda uzman ekipler ambalajları açarak aynı şekilde tüm eşyalarınızı monte ederek yerlerine yerleştireceklerdir.

Ofis Taşımacılığı Fiyatları Ortalama Ne Kadardır?

   Ofis taşımacılığı fiyatları, taşıma yapılacak yol uzunluğu, taşınacak eşya miktarı, asansör, kasa gibi özel ekipman ihtiyacına göre farklılık göstermektedir. Ofis taşıma fiyatı, ofisinizde yapılacak ön görüşme sonrasında belirlenmesi gerekmektedir. Telefonla ya da internet üzerinden verilecek olan fiyatlara itibar etmemelisiniz.

 

 

 

 

Teknik Bilgiler