Kurumsal Ev Taşıma Hizmetleri

2.479

Kurumsal ev taşıma hizmetleri sayesinde evden eve nakliyat işlemlerinizi profesyonel ve müşteri odaklı bir anlayış çerçevesine yapmanız mümkündür. Günümüzde, evden eve nakliye hizmeti veren firma sayısı son derece fazladır. Bunlar arasında seçim yapmak bu anlamda kolay değildir. Fakat bazı noktaların belirleyici rol oynadığını ifade etmek gerekiyor.

Kurumsal Ev Taşıma Firmaları
Kurumsal Ev Taşıma

Ev taşıma hizmetleri, son derece kapsamlı bir şekilde sunuluyor. Ev taşıma, iş yeri ve ofis taşımacılığı gibi konularda günümüzde profesyonel bir şekilde yaklaşılması gereken sektörler haline geldi. Kurumsal taşımacılık iş yeri, ev ve ofis eşyalarınızın resmi firmalar tarafından yapılmasına denir. Bu şirkteler güvenilir bir şekilde garantili hizmetleri sizlere sunar.

Kamu ve özel kişilere ait ürün, eşya, ofis, şirket eşyaları vb. seçenekleri bir noktadan başka bir noktaya taşıma işlemlerine kurumsal taşımacılık ismi veriliyor. Kısacası kurumsal taşımacılık hizmetlerini iki ana başlık altında incelemek gerekir. bunlardan biri kamu kurumları ve devlet kuruluşlarını kapsayan diğer ise özel sektör, firma, şirket ve işletmeleri kapsayan nakliye hizmetidir.

Kurumsal ev taşıma hizmeti veren firmaların nakliye yapılacak eşyaların güvenliğini sağlaması gerekir. Bunun için sizlere çeşitli hizmet seçenekleri sunarlar. Bunlar arasında ilk sırada sözleşmeli ve garanti kapsamı altında hizmetler yer almaktadır. Aynı zamanda şirketler, taraflarınca yönlendirilen gözlemci ile taşıma aşamalarını ve eşya tespitini çok yakından yapar. Bu noktalarda notlar alarak süreçleri en hızlı seviyeye çıkartmaya çalışır.

Kurumsal ev taşıma hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Bunlar nakliye firma seçimi başta olmak üzere, ekspertiz hizmeti ve sigortalı nakliyattır. Şirket seçimi esnasında, verilen hizmet kalitesini incelemeniz gerekiyor. Bunun için şirketin daha önce yaptığı hizmetler göz önüne alınabilir. Firmalar rekabetçi ortamda, sizlere daha iyi hizmet sunmak adına kendilerini sürekli olarak geliştirmek zorunadır. Ancak bu şekilde istenilen seviyeye ulaşılır.

Müşterilere konforlu ve sağlıklı hizmet seçenekleri sunulmalıdır. Stressiz ve zararsız hizmetler kurumsal evde eve nakliyat hizmetlerinde başı çeker. Güler yüzlü personel kadrosu ile muhteşem hizmet almak için siz de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yazımızda Neler Var?

Kurumsal Taşıma Hizmetleri Nelerdir?

Kurumsal taşıma hizmetleri sunan firmalar özel nakliyat hizmetleri verebilmektedir. Güvenilir bir firmadan hizmet almanız halinde, sorunsuz bir şekilde süreçleriniz tamamlanır.

  • Firmaların eksper çalışması sunması gerekiyor. Taşıma sürecinde önce firma evinize gelir ve bu şekilde fiyatlandırma yapar. Aynı zamanda taşımacılık için gerekli olan ekipmanlarda bu şekilde belirlenir.
  • Kurumsal firmalar nakliye sigortalarını sağlamaktadır. Olası bir zarar durumunda sigorta devreye girer. İşlemlerin tamamı sözleşme kapsamındadır.
  • Yüksek katlı evler için asansörlü ev taşıma tercih edilir. Bunun için özel asansörler firma tarafından tesis edilir.
  • Geniş araç filosu ve uzman çalışma ekibi olmazsa olmazdır.

Kurumsal Ev Taşıma Fiyatları

Kurumsal ev taşıma fiyatları da kafaya takılan ve merak edilen konular arasında yer alıyor. Güvenilir bir firma tercih etmeniz halinde, firmanın sizlere sunduğu seçeneklerin sınırsız olduğunu görürsünüz. Fakat bunun yanında dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de fiyatlandırmadır.

Fiyatlandırma piyasa ortalamasının ne çok üstünde ne de çok altında olmalıdır. Piyasanın altında olması halinde hizmetlerin yeterli olmadığın görüyoruz. Aynı zamanda işlem sonrasında sizde ücret talep edebilirler.

Kurumsal evden eve nakliyat firmaları eksper çalışması sonrasında fiyat belirleme yaparlar. Sözleşme dahilinde yapılacak olan hizmetler bellidir. Ekstra hizmetler için sizin firma yetkilileri ile konuşarak talepte bulunmanız gerekir. Sistemi çalışma anlayışı nedeniyle karşınıza herhangi bir ekstra bedel çıkmaz.

Ev taşımacılık fiyatları evin boyutuna, taşıma yapılacak mesafeye ve benzeri kıstaslara göre yapılır. Aynı zamana evi büyüklüğü de önemli bir değerdir. Buna göre personel sayısı ve araç cinsi belirlenir. Türkiye’nin her köşesinde kurumsal olarak hizmet veren firmamız tüm sorunlarınızı çözmeye yönelik adımlar atmaya devam ediyor. Fiyatlar için bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Evden Eve Nakliyat

Kurumsal evden eve nakliyat şirketlerini tercih etmeniz için pek çok neden vardır. Bir çok müşterimiz daha önceki deneyimlerini aktararak kaygılı bir şekilde bize geliyor. Fakat hizmetlerimizi gördükten sonra memnun kalıyorlar. Bunun en büyük nedeni sistemli bir çalışma anlayışı ile planlı bir şekilde hareket etmemizdir. Bir çok nakliye firması adı altında hizmet veren şirket bunu profesyonel bir şekilde yapmaz. Bu da sektöre olan algının değişmesine neden olur.

Kurumsal ev taşıma hizmetleri hakkında en detaylı bilgiyi almak için sitemizi de ziyaret edebilirsiniz. 7/24 çalışma anlayışı sayesinde direkt olarak çözüm odaklı olarak sizlere yardımcı oluruz. Bizden randevu almanız halinde belirtilen adres ve tarihte sizlere yardım etmekteyiz.

Evden eve nakliyat son derece detaylı bir iş koludur. Geniş nakliye kamyonları ve daha fazla ekipman ile çalışmalar sürdürülmek zorundadır.  Personellerin işlerinde uzman ve eğitimli olması gerekmektedir. Bu şartları sağlayan ekibimiz, sahip olduğu sertifikalar ile sizlere her anlamda yardım etmeye devam ediyor. Bizimle her an görüşme sağlamanız mümkündür.