Kadıköy Evden Eve Nakliyat

2.225

Kadıköy evden eve nakliyat seçenekleri sayesinde taşımacılık işlemlerinizi özenli olarak yerine getirmekteyiz. En güvenilir nakliyat seçenekleri ile, taşımacılık işlemlerinizi yapmaya devam ediyoruz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firması
Kadıköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Profesyonel taşımacılık anlayışı içinde uzman seçenekler sunmaktadır. Kadıköy nakliyata firmaları arasında büyük bir rekabet vardır. Sektör içinde doğru firmalar bulmak kolay değildir. Firmaların referanslarına bu anlamda dikkat etmek gerekiyor. Güçlü ve sağlam referanslarımız sayesinde Kadıköy evden eve nakliyat alanında en iyi hizmeti verdiğimizi net bir şekilde ifade ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti, firmamız için her zaman ilk sırada yer almaktadır. Ekibimiz alanında uzman olmakla birlikte hizmet anlayışı en üst düzeyde olarak faaliyetlerine devam ediyor. Kadıköy’de ev eşyalarınızı taşıma konusunda titiz bir çalışma sergiliyoruz. Bütçenize uygun taşıma seçenekleri sunmaktayız. İşimizi profesyonel olarak yapmamız, insanların hayallerini gerçekleştirme noktasında son derece değerlidir.

Taşınmak için birçok neden vardır. İş değiştirme, şehrin gürültüsünden kaçma arzusu, yenilik gibi birçok neden taşınmanıza vesile olabilir. Fakat taşımacılık konusunda uzman bir ekipten destek almadan yapılan işlemlerin başarılı olması oldukça zordur.

Bu süreçte eşyalarınız zarar görebilir ya da istediğiniz zaman diliminde taşınamayabilirsiniz. Bu durum profesyonel bir ekipten yardım alma zorunluluğunu ortaya koyar. Firmamız sizlere uzman bir ekip yollamaktadır.

Yazımızda Neler Var?

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firması

Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak ev eşyalarınızı sistemli bir şekilde taşıyoruz. İlk olarak salonunuz taşınma işlemleri için en uygun alanlardır. Sonrasında da diğer taşıma işlemleri gerçekleştirilir.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Şirketleri
Kadıköy Evden Eve Nakliyat – Baza

Hizmete başladıktan sonra büyük çaplı eşyaların montajı yapılır. Bu sayede mobilyaların taşınması için en uygun hale getirilmesi sağlanır. Alanında en büyük çaplı firmaların başında yer alan Kadıköy nakliyat firması, eşyaların zarar görmemesi adına önemlidir. İşin ehli profesyonel bir kadro ile seçenekler sunmaya devam ediyoruz. Mobilya parçalarının tek tek sarılması da bu işlem için son derece önemlidir. Asi durumda mobilya parçaları zarar görür.

Kadıköy ev taşıma işlemi kimi durumlarda hiç beklenmedik anlarda meydana gelebilir. Değişiklikler, yenilikler için insanlar bazen önemli adımlar atmak zorundadır. Taşınma süreçleri kimi zaman stres ve sinir yaratabilir. Sinir ve stresi azaltmak için gönül rahatlığı ile taşımacılık işlemlerini tercih etmek gerekiyor. Kurumsal firmalardan alınan yardımlar bu anlamda sizin işinize yarar. Seçeceğiniz firmaların ambalaj, montaj ve benzeri işlemleri kurumsal ve güvenilir bir şekilde yapması son derece önem teşkil ediyor.

Kadıköy nakliye olarak müşteri istekleri doğrultusunda hizmet veriyoruz. Bunun için eksper hizmetlerinden de faydalanmanız mümkündür. En önemli isteğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Sizler bizi aradıktan sonra belirlenen saat ve tarihlerde işlemler başlanır. En önemlisinde iş güvenliği kapsamında tedbirler alırız.

Kadıköy Nakliye Hizmetleri

Hizmet alanımızın çok geniş olduğundan daha önce bahsetmiştik. Eşyaların taşınması öncesinde detaylı olarak işlemlerin yapılması gerekir. Bu şekilde taşınma süreçleri daha sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde gerçekleşir. Hizmetler zorlu süreçler olduğu için yardım almanız gereken firmanın profesyonel olması son derece önemlidir.

Sistemimiz 7/24 sizlere hizmet veriyor. Bu anlamda bizden yardım almak için aramanız yeterlidir. Aynı zamanda fiyat konusunda da sizlere yardımcı olacak bir ekip anlayışı benimsiyoruz. Diğer firmalar ile kıyas yapıldığı zaman daha uygun fiyatlar ile hizmet verdiğimiz ortaya çıkıyor. Evler arasında mesafe ve eşya yoğunluğu gibi kıstaslar fiyatların belirlenme sürecinde son derece önemlidir.

Kadıköy evden eve nakliyat firmamız uzun zamandır başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam ederken bunun yanında müşteri memnuniyetini de her zaman için ilk sırada tutuyor. Hizmetlere başlamadan önce iş planı yapılması son derece önemlidir. Ambalajlama için yerli üretim malzemeleri tercih ederiz. Bu sayede en yüksek kalitede koruma sağlarız. Geniş iş kapasitesine sahibiz. Bu da işlemlerinizi kısa süre içinde halletmemize yardımcı oluyor. 

1) Eşya Paketleme

Ev eşyalarınızı en iyi şekilde paketlemekteyiz. Uzman ekibimiz ev eşyalarınızı temiz ambalaj malzemeleri ile paketlemektedir. Paketlenen bu eşyalar özenli bir şekilde araçlarımıza taşınır. Yeni evinizde de dilediğiniz yere eşyalarınızın yerleştirilmesi yapılır.

2) Temiz Nakliye Hizmeti

Ev eşyalarınızı taşımadan önce temiz bir şekilde işimize başlamaktayız. İlk başta temiz ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Araçlarımızın içleri eşya taşımasından önce temizlenmektedir. İş bitiminde araçlarımızı tekrardan temizlemekteyiz.

3) Marangoz Ustası Hizmeti

Mobilyalarınızın montaj ve de montajı için bir firmada marangoz ustası olmak zorundadır. Kadıköy evden eve nakliyat firmamızın bünyesine 3 tane marangoz ustamız bulunmaktadır. Marangoz ustalarımız sayesinde dolaplarınızın, mobilyalarınızın montajı ve de montajı yapılmaktadır.

4) Nakliyat Sigortası

Kadıköy evden eve nakliyat firmamız işe başlamadan önce ev eşyalarınızı sigorta güvencesine almaktadır. Sigortalanan eşyalarınız herhangi bir hasarda firmamız tarafından bedelleri karşılanır. Özellikle TV ve beyaz eşyalarınızı dikkatli bir şekilde taşımasını yapmaktayız.

Kadıköy Nakliyat Firması

Kadıköy nakliyat firması olarak ev eşyalarınızı titiz bir şekilde taşımaktayız. İstanbul’un her semtinde hizmet veren ekibimiz, Kadıköy bölgesi için de uzman bir ekip ile hareket ediyor. Kadıköy’ün her sokağını detaylı bir şekilde bilen ekibi sayesinde sorunsuz hizmet seçenekleri sunuyor. Bu hizmetleri değerlendirmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 7/24 hizmet anlayışımız bulunmaktadır. 

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Ücretleri
Kadıköy Evden Eve Nakliyat – Ekibimiz

Taşınmalarda, en önemli faktörlerin başında evden eve nakliye firmaları geliyor. Firmanın verdiği hizmet ile müşterinin kendini güven altına hissetmesi sağlanır. İstanbul’da çok sayda Kadıköy nakliye firması vardır. Fakat bunların hepsinin yeteri kadar güvenilir olduğunu ifade etmek kolay değildir.

Kadıköy nakliyat şirketimiz, kurumsal bir yapı ile geniş bir çalışma kadrosuna sahiptir. Aynı zamanda araç filomuz da son derece geniştir. Bu da hizmet ağımızın daha geniş olmasına neden olmaktadır. Bizi tercih etmeniz halinde güler yüzlü ekibimiz ile sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşmaktayız. Düzenli bir şekilde taşınan ev eşyalarınız yeni evinize de yerleştirilmekteyiz.

Kadıköy evden eve nakliyat konusunda uzman kişilerden yardım almadığınız takdirde, bu anlamda çok sorun yaşamanız mümkün olur. Daha önceki müşterileri dinlediğimiz zaman firmalarda büyük eksikler gördük. Bu anlamda tüm sorunlara bakarak bunların yaşanmaması adına en uygun sistemi kurduk. Avrupa standartlarında taşımacılık yapıyoruz.  Ekibimiz uzman bir kadro ile sorunsuz hizmet vermeye devam ediyor.

Kadıköy nakliyat firması olarak hizmet anlayışımızı müşteri memnun etmek üzerine kurduk. Bu nedenle bütçeye uygun taşımacılık sistemleri sayesinde sizlere yardım edebiliyoruz. Ekonomik bir anlayışın yanında, güven verici yapımız ve güler yüzlü personel kadromuz ile sizlere yardım ederiz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat’a Dair Sorular

Kadıköy evden eve nakliyat hizmetini nasıl yapmaktasınız?

Ev eşyası taşıma işleminizi uzman ekibimiz ile yerine getirmekteyiz. Titiz çalışma prensibimiz ile, sizlerin eşyalarını en uygun koşullarda taşıyoruz. Bizimle irtibata geçmek için sitemizde yer alan iletişim kanallarını tercih edebilirsiniz.

Kadıköy nakliyat firmanız ile nasıl iletişime geçebilirim?

Kadıköy nakliyat şirketimiz 7/24 hizmet anlayışı benimsemektedir. Bu anlamda bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Bunun için sitemizde yer alan mail adresini veya telefon numarasını kullanabilirsiniz. Aramanız sonrasında gerekli olan eksper çalışması yapılır ve fiyat belirlenir.

Kadıköy nakliye hizmetinizde paketleme işlemini nasıl yapıyorsunuz?

Kadıköy nakliyat firması olarak paketleme işlemleri için temiz malzeme ile güvenilir bir şekilde yapıyoruz. Bunun için patpat kılıflar ve koliler tercih edilmektedir. Eşyanın durumuna göre silindir koli ve ambalajlama ipleri de kullanılmaktadır.

Kadıköy Nakliyat Hizmeti Alan Müşterilerimiz

Kadıköy evden eve nakliyat ücretleri
Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy’de nakliye hizmeti aldım. Daha önce bir sürü firma ile eşya taşımam olmuştu. Ama hep eşyalarımı zarar görmüştü. Üçeller nakliyat firması eşyaları temiz bir şekilde taşıdılar. Ahmet Bey işin başında bitimine kadar işiyle ekibiyle ilgilendi.

⭐⭐⭐⭐⭐ Şerafettin DURMAZ (Vergi Memuru)

Ev eşyalarımı düzenli bir şekilde taşımanızdan dolayı teşekkür ederim. Mobilya ustası Mehmet Bey ve ekip başı Tarkan Bey işini severek ve ciddiyetle yaptılar. Modüler asansörle eşyaları yükledik. Asansör ile ilk defa taşındım. Ev eşyaları merdivenlerden çıkarmak yerine asansör kullanılması daha güvenlidir bana göre.

⭐⭐⭐⭐⭐ Musa PALAK (İnşaat Mühendis)

Merhabalar. Çalışma sistemleri salondan başlayıp yatak odasına doğru gitmektedir. Mutfak için ayrı bir personel hep ilgilendi. Mobilyacı Mehmet ve ekibi ev taşıma işimi kısa sürede bitirdi. Ev eşyalarımı patpatlarla paketleyip taşımasını yaptılar. Beyaz eşyaları yeni evimde tekrar yerlerine koydular.

⭐⭐⭐⭐⭐ Ahmet POLATKANLI (Esnaf)