Hakkımızda

Üçeller nakliyat firmamız 1982 yılından beri İstanbul’da hizmet vermeye devam etmektedir. Evden eve nakliyat taşımacılığında güvenli taşımacılık hizmeti sunan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Hakkımızda Sayfası
Hakkımızda

Hizmetlerimiz profesyonel bir ekip tarafından verilmektedir. Doğru plan ve program ile çalışmalarımıza güven verici bir ortamda devam ederiz.

Taşıma süreçlerini uygun araçlar ve yeterli ekipmanlar ile sürdürmekteyiz. Hizmet noktasına son derece geniş seçenekler ile sizlere yardımcı oluyoruz.

  • Eşyaların uygun bir şekilde kaplanması ve gerekli olan ambalaj malzemelerinin kullanılması
  • Monte ve de monte işlemleri ile mobilyaların sökülüp tekrar takılması
  • Beyaz eşyaların hasarlardan korunması için sarılması. Daha öncesinde tesisatlarından çıkartılması
  • Mobilya ve aksesuarların sökülmesi ve emniyete alınması
  • Mobilyaların çizilmemesi ve korunması için paketlenmesi
  • Eşyaların kamyona yüklenmesi için hazır hale getirilmesi

Evden eve nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için bu süreçler geçerlidir. Eşyalarınız ayrı ayrı ambalajlanır ve güvenlik önlemleri alınarak kamyona yüklemesi yapılır.

Ekibimiz bir plan dahilinde çalışmaktadır. Bu nedenle yol boyunca karşılaşması muhtemel olan tüm olumsuz şartlar değerlendirilir. Hava durumu ve ani frenler göz ardı edilmeden işlemler yapılır. Dikkatli bir şekilde hizmetleri yerin getiriyoruz. Evden eve nakliyat işlemlerinde sorunsuz olarak sizlere seçenekler sunma gayreti içineyiz.

Nakliye Hizmeti

Uzman ve profesyonel bir ekip ile taşımacılık hizmeti sunan şirket bulmak oldukça zordur. Sahip olunan deneyim verilecek olan hizmet için önemli bir ipucu niteliği taşır. Üçeller Evden Eve Nakliyat firması olarak güvenilir hizmet vermeye ve ihtiyaca uygun çözüm önerileri sunmaya devam ediyoruz. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetler de bu kapsam altında değerlendirilir.

Eşya Paketleme

Eşyalarınızın zarar görmeden en düzgün bir şekilde taşınması için paketleme işlemleri son derece önemlidir. Firmamız ambalaj malzemesi konusunda son derece hassastır. Mobilya, beyaz eşya ve kırılma tehlikesi olan eşyalar ayrı ayrı kaplanır. Tüm emniyet tedbirleri son raddede alınır.

Nakliye Sözleşmesi

Ekspertiz hizmeti sonrasında tarafımızca bir nakliye sözleşmesi belirlenir. Teklifler sizlere sunulur. Kabul etmeniz halinde işlemler gerçekleşmeye başlar. Nakliye sözleşmesi müşterileri memnuniyetini garanti altına alma adına da son derece önemlidir.

Uzman Kadro

Ekibimiz uzman kadrosu ile tüm istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmalar sunuyor. Başarılı bir çalışma ekibi ile tüm sorunlarınıza yanıt vermek bizler için önemli bir görevdir. Sorunsuz hizmet vermek için alanında uzman bir personel kadrosu belirledik. Eğitimli personel ekibimiz ile sorunlarınızı çözmeye devam ediyoruz.

Marangoz Hizmeti

Araçlarınızın monte ve de monte işlemleri marangoz ustaları tarafından yapılmaktadır. Bu sayede marangoz aramak zorunda kalmadan işlemlerinizi yapma şansı elde etmiş olursunuz.

Zamanında Hizmet

Vermiş olduğumuz hizmet seçenekleri arasında en önemli noktalardan biri zamanında hizmettir. Süreçleri son derece iyi yöneten ekibimiz, sizlere vermiş olduğu sözleri tutarak buna göre hareket eder. Süreç yönetimini en iyi şekilde yapmaktayız.

Eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımak adına, paketleme ve ambalajlama işlemlerini özenli bir şekilde yapıyoruz. Bunun haricinde de nakliye sözleşmesi ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Anlaşılan Zamanda Eşya Teslimi

Eşya teslimi ve yerleştirilmesi nakliye hizmetinin son halkasıdır. Bu hizmetimiz ile taşındığınız alanı istediğiniz gibi dizayn ederiz. Eşya teslimi sonrasında, her türlü konuda destek alma adına bize ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyat Garantisi

En uygun fiyat garantisi kapsamında, sizler için imkanlar sunuyoruz. Müşteri odaklı düşünce yapımız ile uygun fiyat  politikamız paraleldir. Bu anlamda sizlerin cebini düşünen bir anlayış ile hareket ediyoruz. Ekibimizin her geçen gün büyümesi, verdiğimiz hizmet kalitesinin de artmasına neden oluyor.

Kaliteli Taşıma

Kaliteli taşıma ile, eşyalarınızın zarar görmemesi için muhteşem hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Taşımacılık sektörü son derece kapsamlıdır. Kapsamlı hizmet olması, istediğiniz yerde hizmet almanız için en uygun ortamı sizlere sunar. Taşıma süreçleri son derece önemlidir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için güvenilir firmaları tercih etmeniz gerekir.

Belgelerimiz

Üçeller Nakliye firması olarak herhangi bir detayı kaçırmadan sizlere yenilikler sunmaya devam ediyoruz. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi müşteri memnuniyeti bizler için ilk planda yer almaktadır. Bizi tercih etmeniz halinde çok büyük avantaj sahibi olursunuz. Sıkıcı olan ev taşıma sürecini eğlenceli hale getirmeniz adına doğru firma ile anlaşmak son derece önemlidir.

Güvenilir nakliye firmaların son derece zor bulunduğu günümüzde, vermiş olduğumuz hizmet kusursuzdur. Eşyalarınız herhangi bir zarar görmeden tarafımızca taşınıyor. Uzun bir süredir sahip oluğumuz tecrübemiz ile sizlere yardım ediyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Ekibimiz taşıma işlemlerinde her zaman müşteri taleplerini dikkate alır. Yenilikleri takip etmek adına özel bir departman ile arge çalışmaları da yapılmaktadır. Evden eve nakliye konusunda profesyonel bir ekip ile, sizlere güvenilir bir şekilde muhteşem hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin en güvenilir Nakliye firması olarak hizmet vermek önceliğimizdir. Firmamız bu anlamda Dünya Standartlarını kendisine hedef olarak belirlemiştir. Yenilikçi ve güvenilir bir yapı içinde müşteri odaklı düşünce anlayışı ile depolama ve ev taşıma süreçlerinde sizler için plan program yapıyoruz. Bunları gerçekleştirecek geniş bir ekibe sahibiz.

Değerlerimiz

  • Tüm müşterilerimize eşit davranışlar sergileyerek yeniliklere açık bir politika izliyoruz.
  • Takım ruhuna sahip olan kadromuz, saygı ve sevgi çerçevesi içinde sizlere hizmet vermeye devam ediyor.
  • Nakliye sektörümde iletişim eksikliğinin farkındayız. Bu uğurda doğru işlemler yaparız.
  • Değerlerimizi korumak adına yenilikleri de takip ediyoruz.

Evden eve nakliyat alanında en iyi hizmeti sizlere sunmaya devam edeceğiz.