Adana Şehirlerarası Nakliyat

1.175

Adana şehirlerarası nakliyat hizmeti kurumsal ve yasal olarak verilir. Evde kullanılan buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar ile birlikte elektronik ürünler, salon takımı, oturma grubu, dolap gibi mobilya esaslı ürünler, mutfak araç ve gereçleri olmak üzere tüm eşya ve malzemelerin bir yerden başka bir yere taşınması işlemine evden eve nakliyat denir.

Adana Şehirlerarası Nakliyat
Adana Şehirlerarası Nakliyat

Adana şehirlerarası nakliyat firması olarak taşıma işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek şehir içi ve şehirler arası olmak üzere tüm eşya ve malzemeleri güvenli bir şekilde yeni adrese taşıyoruz.

Adana şehirlerarası nakliyat hizmetinde en önemli husus, eşyaları taşıyacak firmanın niteliğidir. Günümüzde nakliyat sektöründe, birçok firma ve kişi hizmet verir. Bu firmalar içerisinde merdiven altı tabir edilen amatör ve nakliyat hizmetinin gerektirdiği profesyonelliğe sahip olmayan firmalar aracılığıyla yapılan taşıma hizmetlerinde, maalesef evdeki kullanılan maddi ve manevi değeri olan eşya ve malzemelerin zarar görmesi kaçınılmaz olmaktadır.

Ayrıca yapılan hizmet neticesinde eşyaların hasar görmesi neticesinde, zararların karşılanması noktasında muhatap alınacak kimse bulunamaz. Bu bakımdan Adana şehirlerarası taşıma hizmetlerinde, kesinlikle profesyonel hizmet veren kurumsallaşmış yapısı bulunan tecrübeli ve taşıma hizmetinin gerektirdiği tüm esaslara sahip firmadan hizmet alınmalıdır. Adana şehirlerarası nakliyat firması; köklü geçmişe sahip, deneyimi ve profesyonelliği ile nakliyat sektöründe tercih edilen adres olmaya devam edecektir.

Adana şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinde öncelikli görevimiz güvenli bir taşıma yapmaktadır. Personellerimiz bu konuda alanında en iyi şekilde çalışma eğitim almıştır.

Adana Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Ev eşyalarınızın taşınmasında tecrübeli ekibimiz görev almaktadır. Sizlere bu konuda 7/24 hizmet vermek bizim işimizdir. Adana şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları için belli esasları göz önüne almaktayız. Fiyat belirlerken diğer firmaların ücretlerini değil, vermiş olduğumuz hizmetin karşılığını talep ederiz. Ücretlerimiz piyasaya göre son derece uygundur.

Adana Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti
Adana Şehirlerarası Nakliyat

Adana şehirlerarası nakliyat firması olarak verdiğimiz hizmetlerde, müşteri memnuniyeti ön plandadır. Nakliye hizmeti için hizmet verecek firmanın, tüm resmi prosedürleri uygulayarak, eşyaların ve malzemelerin hiçbir zarar görmeden güvenli bir şekilde yeni adrese taşınması esastır.

Firmamız; kurumsal yapısı, taşıma için gerekli olan tüm resmî belgelere ve sertifikalara sahip, alanında uzman personelle hizmet veren ve kullanılan tüm ekipmanları son teknolojiye sahiptir. Paketleme de en iyi malzemeleri kullanmaktayız.

Taşıma işlemleri, gayet zahmetli ve zorlayıcı bir süreçtir. İnsanlar; ev değişikliği, yeni ev satın alma, iş değişikliği, tayin, ev sahibi ile anlaşamama, yeni bir eve taşınma gereksinimi gibi durumlara bağlı olarak taşınmak durumunda kalmaktadır. Bu bakımdan zahmetli olan taşıma sürecinin basit hale getirilmesi için profesyonel hizmet veren nakliyat firmamıza müracaat etmeniz yeterlidir.

1) Sigortalı Nakliye

Adana şehirlerarası eşya taşıma işinde en önemli unsurlardan biri, eşyaların taşınma sırasında olası herhangi bir zarar söz konusu olduğunda müşterinin mağdur olmaması için bu hasarların karşılanması gerekliliğidir. Firmamız, taşıma hizmetlerinde tüm eşya ve malzemeleri dayanıklı koruma ambalajları ile sararak taşımaya hazır hale getirirler. Mobilya esaslı ürünlerin, de montajları yapılarak ambalajlanır.

Taşıma sırasında darbe, çizik ve kırılmalara karşı eşyaların herhangi bir zarara uğramaması için tüm eşya ve malzemeler, dikkatli ve özenli bir şekilde taşınır. Ancak taşıma sırasında olası hasarlar düşük ihtimalle de olsa zarar söz konusu olduğunda firmamız, sigortalanacak eşya ve malzemeleri sigortalayarak güvence altına alır. Zarar söz konusu olduğunda zararlar sigorta kapsamında karşılanır.

2) Zamanında Hizmet

Adana şehirlerarası nakliyat sektöründe önemli noktalardan birisi de taşıma hizmetinin zamanında ve belirlenen tarihlerde gecikmeden gerçekleşmesidir. Zamanında hizmet, bir firmanın profesyonelliğini gösteren en önemli referans noktalarından birisidir. Firmamız, müşterilerimiz ile yaptığımız ön görüşme neticesinde gerekli bilgiler alındıktan sonra eşyaların durumu tespit edilmesinin ardından taşıma günü ve saati belirlenir.

Taşıma işlemi ile ilgili resmi prosedürler, müşterimiz ile beraber imzaladığımız sözleşmede yer alır. Belirlenen gün ve saatte, tüm eşya ve malzemelerin taşınması için gerekli planlamalar yapılır. Taşıma gününden 1 gün öncesinden, taşınacak eşyalar taşımaya hazır hale getirilir.

Firma personelimiz, taşıma günü araç ve ekipmanları ile birlikte verilen adrese giderek tüm eşyalar güvenli bir şekilde araca yüklenir ve yeni adrese taşınmak üzere hareket edilir.

3) Uygun Fiyat Garantisi

Adana şehirler arası nakliyat hizmetlerinde birçok firma faaliyet gösterir. Bu firmalar içerisinde merdiven altı tabir edilen amatör, taşımanın gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip olmayan firmalar, müşteri bulabilmek için düşük fiyat teklifleri ile hizmet sunmaya çalışırlar. Ancak taşıma sırasında taşımanın gerektirdiği profesyonelliğe sahip olmadıklarından, eşya ve malzemelerin zarar görmesi kaçınılmaz olmaktadır. Bununla beraber bu zararların tanzim edilmesi için müşteriler, maalesef muhatap bulamamaktadır.

Adana şehirlerarası evden eve nakliye firmamız ise taşımacılık sektöründeki profesyonelliği, deneyim ve tecrübesi ve köklü bir firma olması nedeniyle yaptığımız hizmetlerde güvenli hizmeti, uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz. Eşya ve malzemelerin, zarar görmeden adrese taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

4) Profesyonel Elemanlar

Adana şehirlerarası eşya taşıma firmamızda çalışan tüm personelimiz, ustalarımız ve teknik elemanlarımız, alanında uzman tecrübeli kişilerdir. Mobilyaların de montaj ve montaj işlemleri, uzman mobilya ustalarımız tarafından yapılır.

Beyaz eşyaların her türlü darbeye, çiziklere ve kırılmalara karşı korunaklı hale gelmesi için personelimiz, ürünün türüne göre dayanıklı ambalajlar ile sararak taşımaya hazır hale getirirler. Tüm personelimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket ederler ve müşterilerimize karşı güler yüzlü davranırlar.

Adana Şehirlerarası Nakliyat Hakkında Sorular

Adana şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti verilirken eksper hizmetleri ücretli midir?

Nakliye hizmeti verilirken eşyaların sigortalanması işlemlerin yapılabilmesi için ekspertiz işlemlerinin yapılması zorunluluğu vardır. Adana şehirler arası evden eve nakliyat firmamız nakliyat sektöründe, eşyaları sigorta kapsamında taşımakla beraber sigorta işlemlerinin yapılabilmesi için gerekli olan ekspertiz işlemlerini ücretsiz gerçekleştirilir. Firma olarak temel prensibimiz, % 100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yapılacak işlemleri kaliteli profesyonel ve güvenli bir şekilde tamamlamaktır.

Eşyaların paketlenmesi firmanız tarafından mı gerçekleştiriliyor?

Müşterilerimiz ile yapılan anlaşma üzerine evde kullanılan buzdolabı, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar personellerimiz tarafından ambalajlanır. Elektronik ürünler, mobilya ürünleri, oturma grubu, salon takımı, halılar gibi eşya ve malzemeler; alanında uzman teknik personelimiz tarafından dayanıklı ambalajlar ile sarılarak taşımaya hazır hale getirilir. Bu eşyalar dışında mutfakta kullanılan tabak, tencere gibi küçük eşyalar ile birlikte elbiselerin de paketlenmesinin istenmesi halinde ilave ücretler dâhilinde mutfak araç gereçleri ve elbiselerde personelimiz tarafından paketlenir.

Adana şehirlerarası taşıma işlemleri gerçekleştirilirken taşımaya dair sözleşme imzalanıyor mu?

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti verilirken firmamız, tarafların mağdur olmaması için karşılıklı olarak müşterimiz ile birlikte taşıma esaslarını ve usulleri kapsayan sözleşme imzalanır. Böylece müşterimizin mağdur olmaması için yapılan işlemlerle hakları hukuki güvence altına alınır.

Bu Yazımızda İlginizi Çekebilir: İstanbul Evden Eve Nakliyat