Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

 

   Yaşam alanını bir yerden başka bir yere taşımak isteyen herkes, uygun yeri bulduktan sonra eşyasını nasıl taşıyacağını düşünür.  Nakliye işlemini kimin yapacağı, hangi yöntemlerle eşyaların taşınacağı konusunda birçok fikir oluşur. Bunun için de evden eve nakliyat yapan şirketler araştırılmaya başlanır.

Nakliyat, bu taşınma süresince eşyaların bir yerden başka bir yere aktarılması sırasında kullanılan araçlara ve hizmete verilen addır.

   İstanbul evden eve nakliyat şirketleri, taşınma konusunda oldukça profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Burada önemle dikkat edilmesi gereken husus çalışanların profesyonelliği, eşya taşıma esnasında zarar görülmesi halinde şirketin size vermiş olduğu garantiler ve kapsamlarıdır.

Anlaşma yapılacak olan nakliyat firmaları kesinlikle güvenilir olmak zorundadır. Taşınma işlemini özellikle kurumsal olarak çalışan yerlere yaptırmak, hem eşyanızı güvence altına alacaktır hem de sizin olası bir aksilik karşısında bir hak kaybına uğramanıza engel olacaktır. Genel olarak fiyatlara bakılacak olursa belirleyici etkenler; taşınacak eşyaların miktarı, çeşidi, ofis ya da konut olması, konut ise oda sayısı, işyeri taşımacılığı ise sektörü ve son olarak nakliyenin nereden nereye yapılacağı hususudur.

   Nakliye hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler burada hizmet verecek personelin çalışma sınırlarını başta belirlemelidir. Şirketimiz nakliye hizmeti içerisinde paketleme işlemini de üstlenebilmektedir. Bu şekilde taşınmanın oldukça düzenli şekilde yapılması amaçlanır. Aynı zamanda eşyanın tamamını paketlediği durumlarda sorumluluk da şirketimize ait olacaktır. Tabi müşteri kendisi eşyasını paketleyerek hazır edeceği durumlarda fiyat hesaplaması ona göre yapılmaktadır ve eşyanın zarar görmesi halinde paketlemeyi şirket üstlenmediği için garanti kapsamına alınmayacaktır.

   Eşya taşımacılığında esas olan yüzde 100 müşteri memnuniyetidir. Bu konuda işinde profesyonel kadromuzla işimizi en iyi ve en güvenilir şekilde yapmak üzere, kurumsal  evden eve nakliyat şirketi olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

  • Asansörlü Nakliyat İşin Kalitesidir

   Özellikle büyük şehirlerde taşınma işlemleri oldukça zahmetli olmaktadır. Hem taşınan için hem de nakliyat firmalarına bağlı çalışanların işlerini düzgün şekilde yerine getirebilmesi ortam şartlarından kaynaklı oldukça zor olabilmektedir. Çok fazla eşyanın taşınması gibi durumlarda üst katlara kadar merdiven  çıkarak nakliye hizmeti vermek yerine artık asansörlü sistemle hizmet verilmektedir.

   Asansörlü nakliyat hizmetlerinde eşya taşıma işlemi daha ileri bir teknikle yapılmaktadır. Hem zamanda tasarruf sağlanır hem de eşyalar kesinlikle hasarsız şekilde yeni yerlerine ulaştırılır. Merdivenlerde taşıma sırasında eşyaların özellikle kapılardan geçerken zarar görme ihtimali çok yüksektir. İşte bu yöntemler nakliye aracı ile daireye ait araca bakan balkon arasında bir mekanizma kurulur. Bu mekanizma sayesinde eşyalar hiçbir şekilde zarar görmeden hızlı ve kolay şekilde yerlerine taşınır. Eğer daireye ait bir balkon yoksa şirket o yönde bir odanın camını zararını ödemek koşulu ile söker ve taşıma işlemi bu şekilde gerçekleştirilir. Bu sistem aynı zamanda çevreye rahatsızlık verilmesi konusunda ortaya çıkan şikayetleri sonlandırmıştır. Çünkü bina içerisinde işçiler çalışmaz, eşya taşırken ortaya çıkan gürültü ortadan kalkar. Bu nedenle son dönemlerde özellikle kullanılan taşıma yöntemidir. İşçilik maliyeti yönünden de oldukça avantajlıdır.

  • Ucuz Evden Eve Nakliyat

   Nakliyat işi çok hareketli bir sektör haline gelmiştir. Rekabet halinde olması, özellikle internet üzerinden yapılan tanıtım ve kampanyalarla pazarı canlandırmıştır. Bu noktada en ucuz evden eve nakliyat aramalarına bakıp fiyat araştırması yapmadan çoğu kişi kararını vermemektedir. Tabi bu durum işletmeler açısından dezavantaj niteliğinde olabilir. Aynı şekilde eşyasını taşıtacak kişi için eksik bilgi verilmesi halinde uygun diye teslim ettiği işin sonunda ekstra bir maliyetle de karşılaşabilmesi mümkündür.

   Şirketimiz işi teslim almadan önce müşteri ile ayrıntılı şekilde görüşüp, taşınacak eşyanın ve işin ayrıntısını, paketleme yapılıp yapılmayacağı, evin büyüklüğü ve eşya miktarı hususunu ayrıntılı şekilde not alır. En sonunda totalde yapılacak iş ortaya çıktığında fiyat bilgisi verir ve sonrasında ekstra bir masraf asla karşınıza çıkmaz. İşinizi kesinlikle profesyonel ekiplerimiz üstlenerek sizin çok rahat şekilde, sorunsuzca yeni yerinize kavuşmanızı sağlar.

Teknik Bilgiler